Bağış

Kızılay İyilik Koşusu ile yarışacak bir arkadaşınıza destek olmak amacıyla bağış yapıyorsanız açıklama kısmına “kik-Arkadaşınızın Göğüs Numarası“ şeklinde bilgi girmeniz yeterli.
Koşan bir arkadaşınız yoksa ve bireysel olarak koşuyu destelemek istiyorsanız da yine açıklama kısmına “kik- seçtiğiniz proje” yazabilirsiniz.
Bağış Havale Bilgileri:

Banka Adı ve Şubesi Ziraat Bankası Kızılay Şubesi (685)
Hesap Adı Kızılay Derneği Genel Müdürlüğü
Havale IBAN No TR27 0001 0006 8500 0028 6850 05
Şube Kodu 685
Hesap No 2868-5005

 

Sevgi Bohçası

Yaşamın her anında ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Türk Kızılayı, anlamlı bir yardım projesine daha imza atıyor. “Sevgi Bohçası” adı verilen proje ile maddi durumu yetersiz ailelere doğum sonrasında destek olunması hedefleniyor. Proje ile yeni doğan bebeklerin ve annelerinin temel ihtiyaçları Türk Kızılayı tarafından karşılanıyor.

Aş Evlerine Nakdi Yardım

Türkiye genelinde 14 aşevi ile hizmet veren Türk Kızılayı, sağlıklı ortamlarda, besin değeri yüksek gıda malzemelerinden oluşan ve bir ailenin beslenme ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanan sıcak yemekleri ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyor.

Özel Eğitim Sınıfları

Türk Kızılayı, doğumlarından itibaren yaşıtlarına göre pek çok konuda destek ve bakıma ihtiyacı olan bu çocuklarımızın eğitimleri için devlet okullarında ‘Özel Eğitim Sınıfları’ açıyor. Böylece çocuklar, özel eğitime ihtiyacı olmayan akranları ile birlikte aynı okulda eğitimlerine devam edebiliyorlar.