Çocuk Koşusunda Kayıtlar Sürüyor

Çocuk Koşusunda Kayıtlar Sürüyor

Çocuklarınızla keyifli bir pazar günü geçirmek ve Kızılay Meydanı’nda beraber spor yapmak için 8 Kasım’da İyilik Koşusu’nda buluşalım!

Türk Kızılayı olarak spor kültürünün ve yardımseverliğin çocuklarımıza daha küçük yaşlardan itibaren aşılanabilmesi için Kızılay İyilik Koşusu’nda yaş gruplarına göre iki ayrı kategoride çocuk koşusu düzenliyoruz. 8-9-10 yaşları ile 11-12-13 yaşlarındaki koşucularımızın  yer alacağı koşu 8 Kasım günü saat 11.00’da başlayacak ve çocuklarımız bu eğlenceli aktivite ile hem sporla hem de iyilikle tanışmış olacaktır.

Çocuk koşusu için sitemizde yer alan kayıt formunu doldurduktan sonra, 6-7 Kasım tarihlerinde Kızılay AVM içerisinde kurulacak olan stanttan göğüs numarasını ve yarış tişörtünü teslim alabilirsiniz. Ücretsiz olan çocuk koşusuna 2002-2007 yılları arasında doğan koşucular katılabilmektedir. 500 kişilik katılım sınırı olan koşuda kontenjan dolmadığı takdirde etkinlik günü saat 11.00’a kadar kayıt alınıp kit teslimi yapılacaktır. Ayrıca çocuk koşusunu tamamlayan her kişiye madalya da verilecektir. Gelin, 8 Kasım’da hep beraber İyilik Koşusu’nda buluşalım.

Çocuk koşusuna kayıt olmak için: iyilikkosusu.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanları doldurun *