Kızılay, New Balanca Bozcaada Yarı Maratonu’nda

Kızılay, New Balanca Bozcaada Yarı Maratonu’nda

Kızılay iyilik koşusunun etkileri hala devam etmekte ve yeni koşunun hazırlıkları sürmekteyken, Türk Kızılayı zamanını yine İyilik İçin Koşmaya ayırdı.

Misyon olarak “Proaktif bir kurum olarak afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmayı” hedefleyen Türk Kızılayı, yalnızca afet zamanlarında değil, toplumsal farkındalık ve dayanışmanın sağlanacağı her alanda aktif olarak rol olmayı kendine görev edinmeye devam ediyor.

Bu bağlamda pek çok sosyal etkinliğe katılan, aktif olarak yer alan Türk Kızılayı, son olarak Bozcaada’da düzenlenen New Balance Yarı Maratonu’nda da yerini aldı. Gönüllüler ve vakıf çalışanlarından oluşan ekip, koşu etkinliğinde farkındalık yaratmak için çalışmalarını sürdürürken bir taraftan da koşu etkinliğinde yeni bağışçılar ile buluşup eğlenceli, spor ve sağlık dolu bir gün geçirdiler.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır. Gerekli alanları doldurun *

Ankara Valiliği’nin 17 Ekim 2016 tarihinde almış olduğu karar neticesinde Kızılay İyilik Koşusu’nun yerinin değiştirilmesine karar verilmiştir. 30 Ekim tarihinde gerçekleşecek koşunun yeni yeri, yapılan toplantılar sonucunda Ankara Atatürk Kültür Merkezi (AKM) olarak belirlenmiş ve koşunun saat 10.00’da başlaması kararlaştırılmıştır.
ÖNEMLİ DUYURU!
İYİLİK KOŞUSU KAYIT FORMU
Tüm gelir projelerimize aktarılacaktır.
İYİLİK KOŞUSU KAYIT FORMU
Tüm gelir projelerimize aktarılacaktır.
İYİLİK KOŞUSU SONUÇLARI
30 Ekim 2016 – Ankara Atatürk Kültür Merkezi – İyilik Koşusu Sonuçları